Hodnoty

Inovácia

Hľadáme nové technológie,  prostredníctvom ktorých  vytvárame jedinečné obchodné a technické riešenia. Priebežne s týmito inováciami zabezpečujeme konkurencieschopnosť a stabilitu  pre VPP a ich partnerov

Udržateľný rozvoj

Základ našej dlhodobej vízie je rozvážne riskovanie, potreba neustáleho zlepšovania, perspektívny rozvoj a stabilné zázemie pre partnerov VPP.

Skúsenosti, kvalita a lojalita

Veríme vo vedomosti a vo voľnej súťaži. Našu prácu vykonávame náročne a s odhodlaním. Pre dosiahnutie našich cieľov  efektívne spolupracujeme a k našej práci sa vždy  staviame pripravený a zodpovedne.

Odvaha

Dokážeme sa rýchlo a účinne sa prispôsobovať k meniacemu sa trhu a ekonomickým podmienkam. Sme aktívny, formujeme nové možnosti VPP aby sme boli vždy  krok pred konkurenciou.

 

Profil spoločnosti

VPP je technologicky silná skupina energetických spoločností, ktorá má v Európe viac ako 10 ročné skúsenosti v oblasti poskytnutia elektriny a tepla.
Ďalej

Činnosti

Činnosť VPP je založená na riešení virtuálnej elektrárne, ktorú sama vytvorila a prevádzkuje
Ďalej

Poslanie

Firma VPP je oddaná aplikáciám smart grid technológií, vďaka ktorým decentralizovaná a alternatívna výroba energie sa stane efektívnejším, flexibilnejším a bezpečnejším.
Ďalej